Mizoprostol

Tabletki na poronienie od lat są popularne na “czarnym rynku”. Sprowadzane przez grupy przestępcze z Indii oraz Turcji. Kobiety szukają sposobów na zakup tabletek wywołujących poronienie przez Internet – często stając się ofiarami oszustów.

 Na tej stronie dowiesz się, jak działają tabletki poronne oraz jakie są alternatywy.

Mizoprostol poronnie - to musisz wiedzieć

Od kiedy aborcja w Polsce nie jest legalna, coraz więcej kobiet zastanawia się jak wykonać aborcje w domu. To przykre, że we własnym państwie nie mamy możliwości decydowanie o tym czy chcemy zostać matkami – jakby ta rola nic nie zmieniała w naszym życiu. Wiele kobiet nie ma warunków do wychowania dziecka. Często zostają same z “problemem” bez środków do życia oraz wsparcia.

Przerwanie ciąży i aborcja domowa nie jest bezpiecznym rozwiązaniem.
To mit, podobnie jak to, że ciąże można usunąć przez 9 tygodni… Skutecznie usunąć ciążę przy pomocy dwóch leków można maksymalnie do 4 tygodnia.

Przyjęcie paru tabletek w domowym zaciszu, kilka godzin i ciąża zostaje usunięta – to wykreowana wizja przez dystrybutorów tabletek, dla których liczy się tylko zysk.
Teoria nie wiele ma wspólnego z realiami aborcji farmakologicznej, przeprowadzanej w polskich domach.. Jeżeli chcemy czuć się bezpiecznie i mieć pewność, że aborcja się udała, wybierzmy zabieg w klinice aborcyjnej. Nasi sąsiedzi jak Słowacja lub Czechy mają liberalny stosunek do usuwania ciąży. Nie musisz podawać powodu ani tłumaczyć swojej decyzji.

Spis treści

Gdzie kupić Mizoprostol?

Mizoprostol nie jest dostępny na receptę. Tabletki nie są legalne w naszym kraju, a w Internecie jest pełno oszustów. Nie dajmy się oszukać, kupując tabletki w sklepach internetowych i popularnych stronach www. Często sprzedawcy zostawiają opakowanie, a do środka dodają tabletki placebo. Bezpieczniejszym rozwiązaniem jest zakup w aptece (mizoprostol jest wyłącznie na receptę, ma silne skutki uboczne). Pamiętajmy jednak, że zakup tych tabletek nie jest prosty – aby uniknąć podejrzeń, lepiej poprosić mężczyznę o zakup.

Jak działają tabletki poronne - misoprostol i mifepristone

Połączenie tych dwóch środków to kombinacja, która pomoże nam usunąć niechcianą ciąże.

Jak stosować mizoprostol poronnie? Jak działają tabletki wywołujące poronienie?

Aborcję farmakologiczną zaczynamy od zażycia doustnie mifepristonu – to antyprogesteron, który na skutek przerwania dotlenienia zarodka, powoduje jego śmierć. Mizoprostol to syntetyczny analog prostaglandyny E1. Stosowaniu do