Arthrotec

Arthrotec to tabletki wywołujące poronienie. Podobnie jak reszta leków rekomendowanych do aborcji farmakologicznej, jest sprowadzany z Turcji czy Indii. Pierwotnie używany w leczeniu reumatoidalnego zapalenia stawów lub choroby zwyrodnieniowej stawów. Zawiera środek przeciwbólowy Diklofenak. 

Tabletki na poronienia Arthrotec

Aborcja w Polsce przy pomocy tabletek poronnych jest niebezpieczna, podobnie jak zabieg. Kobiety, kupując w sieci zestawy poronne do aborcji farmakologicznej, zaczęły zauważać, że zamiast leków otrzymują wątpliwego pochodzenia pigułki czy tabletki przeczyszczające. Od tego momentu handel się zmniejszył, co wpłynęło na wzrost cen.

Co nie oznacza, że Polki nie usuwają niechcianej ciąży. Narażając się przy tym, na spore niebezpieczeństwo.
Ponieważ zamawiając zestaw poronny z Internetu.. nie możemy być pewni co właściwie w nim jest. Podobnie wykształcenie lekarzy w tej dziedzinie praktycznie nie istnieje. Dlaczego? Ponieważ nikt nie będzie uczył lekarzy nielegalnych zabiegów. Co prawda występują miejsca tzw. podziemia aborcyjne w Polsce – jednak są one równie niebezpieczne jak tabletki. Niezależnie jaką metodą usuniesz ciąże, jeżeli poczujesz się źle, musisz zgłosić się do szpitala lub innej placówki medycznej. Oczywiście lekarze teoretycznie mają obowiązek udzielenia Ci pomocy*, ale na pewno zauważą powód dolegliwości. Zarówno kobieta, jak i lekarz wykonujący aborcję nie unikną kary.
*Lekarz może odmówić leczenia, powołując się na klauzulę sumienia. Wyjątkiem jest zagrożenie życia i zdrowia kobiety.

Spis treści

Wszystko o aborcji farmakologicznej

Gdzie kupić arthrotec bez recepty? 

Leku nie kupimy w żadnej aptece bez recepty. Coraz więcej lekarzy ma świadomość jak jest używany, więc ciężko go uzyskać. Możemy zakupić go w Internecie w zawyżonej cenie, na własną odpowiedzialność. Mało kto wie, że tabletkami poronnymi handlują z reguły zorganizowane grupy przestępcze. Czasem wysyłają same opakowania leku, gdzie w Polsce nieuczciwi sprzedawcy wkładają leki placebo lub tylko wywołujące skurcze macicy – następnie sprzedają w zawyżonej cenie.

Warto zaznaczyć, że wbrew obiegowej opinii tabletki wczesnoporonne są skuteczne do max 5 tygodnia. W Internecie możesz znaleźć informację, że do 9 tygodnia można usunąć ciąże farmakologicznie – to mit, nie wierz w to. 
To wizje wykreowane przez sprzedawców, którzy mają na celu tylko zysk. Po 6 tygodniu ciąża może nie zostać usunięta przez aborcję farmakologiczną tylko przez zabieg (skurcze macicy są za słabe, aby wydalić płód na tym etapie). Decydując się na zażycie tabletek na tym etapie, prawdopodobnie tylko uszkodzisz płód i zrobisz samej sobie krzywdę. Wcześniej musisz upewnić się, że nie jesteś w ciąży pozamacicznej.