Wszystkie opinie

  1. Tragiczne. Bóle, które rozrywają od środka, niebezpieczne krwawienia, złe samopoczucie. Wzięłam i niestety tego żałuję, myslalam, że tego nie wytrzymam.

  2. Tak, ja stosowałam i to co piszą o skutakch ubocznych to rpawda bo przeżyłam kilka godzinw piekle.. serio już myślałam, że będę umierać bo takie skurcze brzucha nie do wytrzymania a żadnych przeciwbólowych nie można… ale ciąża została usunięta.

   1. Mi też pomogły ale wydałam na to wszystko 4 tys, mój lekarz załatwił mi jakieś leki 1 tabletka 500zł. Dostałam lekkiego plamienia i wykonał zabieg czyszczenia po poronieniu.

  3. mi pomógł arthrotec ale to przez co przeszłam to największy koszmar ! gdybym wiedziała że takie będą konsekwencje, nigdy bym ich nie brała. Trafiłam na koniec do szpitala i miałam poważne problemy

  4. U mnie wymioty, biegunka, zawroty głowy na następny dzień potworny ból i skurcze ale niestety na tym się skończyło.Ostatecznie wizyta w klinice w czechach

 1. Co kobieta to inna opinia, powiedzmy to sobie szczerze. Ja zostałam bez wyjścia i wzięłam tabletki, ale bardzo tego żałuje. Sumienie gryzie do teraz a jestem już którys miesiąc za sobą. Najgorzej jednak przeżywałam cały proces usuwania ciąży. Ból nie do zniesienia, krwawienie, nudności. Przeżyłam koszmar, którego drugi raz nie zamierzam znosić i odradzam każdej na przyszłość.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ostatnia aktualizacja